Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nożewo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

41,89 zł/m²71,62 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujesz ciekawego lokalu pod działalność usługową w nowym budownictwie? Zapraszam na Dębową Oazę - nowo powstałe osiedle przy ulicy Żniwnej 32a na Pomianie w Ostrołęce. Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie

Michałowo(Nożewo + 24 km)

134 900 zł4 818 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o łącznej powierzchni 4818 m2 w kształcie prostokąta. Szerokość działki wynosi ok. 21 metrów, a głębokość ok. 227 metrów. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ogony

Ogony(Nożewo + 10 km)

44 000 zł1 000 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż 6 działek w malowniczej miejscowości Ogony gmina Młynarze. Działki idealne pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną, położone na uboczu wsi przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Darczyńców

Ławy(Nożewo + 10 km)

96 600 zł966 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki pod budowę domu dla siebie, a może chciałbyś zainwestować w ziemię na przyszłość? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą działek w miejscowości Ławy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łęg Starościński

Łęg Starościński(Nożewo + 17 km)

1 380 000 zł147 m² 9 387,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej okolicy Łęg Starościński, gmina Lelis, powiat ostrołęcki. Dom znajduje się zaledwie 10 km od Ostrołęki,.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł185 m² 5 291,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Szukasz wyjątkowej przestrzeni dla dużej rodziny, planujesz zamieszkać z bliskimi, a może potrzebujesz miejsca łączącego wygodne życie z prowadzeniem własnej działalności?.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Durlasy

Durlasy(Nożewo + 15 km)

340 000 zł126 m² 2 698,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i możliwości urządzenia domu według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brzóze Duże

Brzóze Duże(Nożewo + 24 km)

2 665 000 zł178 m² 14 971,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Luksusowa nieruchomość w Miejscowości Brzóze Duże ( około 70 km od Warszawy) w pobliżu rezerwatu przyrody, pośród lasów, a także przepływającej nieopodal ( 50 metrów) rzeki Narwi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Dzbądzek

Dzbądzek(Nożewo + 21 km)

598 000 zł1 000 m² 598 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję wyjątkową nieruchomość rekreacyjną idealną dla osób szukających wypoczynku wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku. Na pięknie zagospodarowanej działce znajduje się murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Glinki-Rafały

Glinki-Rafały(Nożewo + 13 km)

520 000 zł12 900 m² 40,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 12 900 m , położona w gminie Sypniewo, w miejscowości Glinki-Rafały, około 3 km od miejscowości gminnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nożewo

Nożewo,mazowieckie

5 000 000 zł478 m² 10 460,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Mamy do zaoferowania Budynek mieszczący salę bankietową z hotelem wraz z zabudowaniami. Nieruchomość dwukondygnacyjna , częściowo podpiwniczona. Powierzchnia zabudowy 478m2 , pow użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Nożewo

Nożewo,mazowieckie

500 000 zł58 000 m² 8,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki: - 210 - 281 - działka siedliskowa, dom drewniany pod eternitem do remontu z częściowo zgromadzonym materiałem, obora murowana pod eternitem. Możliwość budowy stawu rybnego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij